Четвер, 21:21, 19.11.20

Рейтинг
120 0
Переглядів
1309

0
0

Шановні користувачі politiko.ua!

Останнім часом politiko.ua почало перетворюватися на порохоботіко.юа! Кожен день у прямому ефірі викидується по кілька статей пана Леусенко. Який веде активну пропаганду певного політика, на контраргументи на його статті від інших користувачів відповіді не дає та видаляє коментарі (це його особиста справа). Я вважаю, що це не повага до інших. Таке враження, що в прямому ефірі можуть бути тільки виключно його статті, а інші, типу хай звідси забираються. Я вважаю, що має бути як колись у Веймарській республіці, коли уряд робив баланс між демократами, комуністами та націонал-соціалістами. І була відповідно здорова конкуренція. Так само і тут (прямий ефір) має бути баланс між порохоботами, зеленими, опозиціонерами та іншими! МАЄ БУТИ ЧЕСНА, РІВНА ТА ДИСКУСІЙНА ПОЛІТИКО-ІДЕЙНА БОРОТЬБА! А НЕ ЛИШЕ ЗАСИЛЛЯ ПОРОХОБОТІВ!

Я не збираюся більше писати коментарі під статтями Леусенка і щось йому доводити (хоча мене він ще відніс у чорний список), тому я думаю, що правильніше буде, коли це питання обговорить громада politiko.ua. Тому пропоную вам взяти участь в голосуванні та мати можливість залишити коментар і відповідно висловити свою думку! У нас типу демократія і свобода слова та думки. Тому хай вельмишановні адміністратори спостерігають за результатами голосування та обговорення, щодо питання про засилля статей пана Леусенка в прямому ефірі.

Посилання на голосування:

https://politiko.ua/poll2777

 

Коментарі

Що, тиша ?
vova stasyuk   12:48
+2

Да! Всі мовчать, як риба об лід! Типу всіх все влаштовує! Я за рік не настрочив стільки статей, скільки статей Леусенко за тиждень-другий в прямому ефірі має! Якщо так, то хай адміни викидають прейскурант, бо мені вже цікаво скільки треба платити в день, щоб дві-три (як мінімум) твої статті викидали в прямий ефір. Бо я не вірю, що його статті пачками просто так викидають в ефір! Або Леусенко став тут адміном, то тоді лишається тільки звідси "уєбайтен"! Бо терпіти оце порохоботівське засилля, не нормально!
+5

Не настрочив, бо не мав такого стимулу як Лусенко, він займається цим професійно, я, як і Ви, очевидно, заробляємо на хліб насущний іншим способом.
У березні 2018 роцу, за рік до президентських виборів Порошенко, взявши приклад з свого колеги що сформував фабрику "Ольгінських тролів" http://cyclowiki.org/wiki/Ольгинские_тролли заснував фабрику порохоботів
https://politiko.ua/blogpost149526
https://politiko.ua/blogpost149534
https://durdom.in.ua/uk/main/article/article_id/33137/user_id/10530.phtml
Завдяки тиражуванню очевидних фейків і агресивній поведінці в соціальних мережах порохоботи посприяли нищівніц поразці свого годувальника на останніх президентських виборах.
vova stasyuk   18:42
+1

Тролі всюди є, і в США, і в ЄС, але я розумію, коли цим займаються студенти, яким тупо треба підробіток, от і займаються ботством. До речі кілька місяців тому, тут на politiko, хтось викидав інфу про пропозицію роботи в неті (цій людині пропонували), треба було відстоювати честь "ЗЕ", і звинувачувати Пороха. Я чесно не пам'ятаю хто це викидав. Але пройшов час, і тут пан Леусенко став ботом Пороха і відстоює його честь. Особливо, коли пише, що Порох дуже грамотний політик. Я не розумію, куди дивляться адміни. Уже всі хто тут сидить, добре зрозуміли, що у Леусенко Порох-золотий, а ЗЕ-лайно. Якщо і далі буде таке засилля порохоботства Леусенка, то звідси підуть останні нормальні люди, тобто ті хто не є ботом-агітатором!
Як нема бога, крім Аллаха, то так і нема науковця на суспільну тематику, крім Дмитра Клеця.
Тож панове патріоти, борці за все хороше і проти всього кепського, герої та подібні балакуни. Підтримайте мою із сестрою новизну - і це всіх вас помирить.
Або ж навпаки - всі об'єднайте свою заздрість та ненависть проти нашої новизни - і це вас ще більше згуртує та збратає по засоси включно. Бо ви самотужки прагнете мислення тільки конкретно-емоційного, тваринного.
І взагалі: геть грамотність з укрмізків!!!
vova stasyuk   21:31
-1

Пан Клецман! Да таких "суспільних науковців", як ви, стільки, як китайців в Китаї! Пан Клецман! Вам скучно, хочете, як кажуть "поругатися", то напишіть якусь нову "новаторську статтю", і я думаю, що вам щось напишу в коментах?!
-2

Пане професійний наклепнику, уклінно благаю тебе протиставити моїм із сестрою текстам чиїсь інші, ДОКАЗОВО КРАЩІ.
Тільки не відбріхуйся, як ти це полюбляєш.
vova stasyuk   23:40
-1

Пане Клецман! У вас там випадково у Рачині, не плантація коноплі? Як можна щось конкретно (порівняльним методом) протиставити вашій праці, якщо вона не опублікована? Як??? Ви там напевно накурилися, бо створили у своїй голові якусь там міфічну "новизну", представили, що її вже опублікували та захистили, але "люті ненависники" новаторів з позаземної цивілізації "Аль де Карась", намагаються знищити її, через своїх агентів у вигляді "бєзсмєртних" членів НСДАП, типу через мене! ВИЙДІТЬ ЗІ СВОГО ДУРМАНА! І СКАЖІТЬ, ЯК МОЖНА ЩОСЬ КОНКРЕТНО І ПОРІВНЯЛЬНО ПРОТИСТАВИТИ - НІЧОМУ??? ТОБТО НЕ ОПУБЛІКОВАНІЙ НОВИЗНІ???
0

Пане вельмишановна людиноподібна істото, наукові твори пишуть не для когось конкретного, а для всього людства в цілому.
Тож якщо всі так звані сучсуспільники ПРИНЦИПОВО ТВЕРДЯТЬ ПРО ВІДСУТНІСТЬ У НИХ ТАКИХ ТЕКСТІВ, ТО Я СТВЕРДЖУЮ, ЩО У НАС ІЗ СЕСТРОЮ ТАКИЙ ТЕКСТ Є!
То це якраз і доказ!!! Спеціально для радісних і щасливих носіїв телячого мислення.
До речі, ти ж придворним брехунам
0

(ПРОДОВЖЕННЯ) віриш без жодних доказів. То чому ж не віриш мені!?
vova stasyuk   11:30
0

Якщо я скажу, що у мене заповіт Распутіна, ви думаєте, що це доказ??? Доказ це не тільки ствердження чогось, а й можливість його перевірити та переконатися у його наявності. А якщо я тільки фуфло толкаю. Я не надаю ні фото, ні копій, типу так званого заповіту Распутіна. Хто мені повірить? Хіба що якись пересічний алігофрен. Як ви можете стверджувати про наявність якоїсь праці, якщо ви публічно, крім politiko, більше ніде про це не заявили, не виступили (хоча ви виступали, я відео скидав), і ніде не можна прочитати її. Як світ може дізнатися про те, що є "під сьомома замками". А казати, що я маю, то я сам можу вам сказати, які я типу праці написав, але я їх, як і ви не буду викладати, а лише пиздітиму, що вони типу є! Без оприлюднення праці і її публічного доведення, вас і далі сприйматимуть безумцем!
0

вово, ти навіть не здогадуєшся, що НАУКОВИЙ текст є ДОКАЗОВИМ. І з нього можна і треба робити ВИСНОВКИ І ПРОПОЗИЦІЇ, теж доказові.
А з бездоказового вмісту твоїх мізків можна робити тільки такі ж дурнуваті висновки.
Повторюю, якщо ви тупо повірили плюрало-лібералам, що об'єктивної істини не існує, то після цього ви можете стверджувати що завгодно і як завгодно - і все у вас буде єдино правильним.
А мої із сестрою статті - це ЗАКОНОМІРНІ висновки із нашої ОДНОЗНАЧНО правильної роботи. І вони настільки ж доказові, як і текст основний.
І якби твій мудрець Рспутін свого часу насписав щось ОДНОІСТИННЕ, то й висновок із цього тексту був би одноістинним.
А коли вже ти так впевнений, що я дурень і невдаха, то чого ж ти до дурня постійно чіпляєшся?! Невже так не терпиш конкурентів навіть теоретично?
Чого ж ти ДВІЧІ категорично відмовлявся цю нашу роботу прийняти для ознайомлення?. Чи не для того, щоб потім заперечувати її існування, бо ти її і справді не бачив? Така ось твоя логіка, фашику...
vova stasyuk   22:23
0

Пан Клецман!
По-перше, я Распутіна як приклад, просто так навів!
По-друге, як можна ознайомитися і пізнати те, що не опубліковано?
По-третє, чому тільки мені пропонуєте впарити свою працю? Чому інші не можуть ознайомитися? А знаючи вас, то ви будете казати, що я обманом заволодів вашою працею і вимагатимете гроші!
По-четверте! Пан Клецман це ви до мене першим почали чіплятися, а точніше писати коменти в мене під статтями, от і зачепили ви мою німецьку душу, яка оце важко переносить таких juden як ви!
По-шосте! Пане Клецман, якщо ви не дегенерат в історії, то правильно звинувачуйте мене, бо фашизм був у Італії, а не в Німеччині. Але у вас єврейсько-більшовицьке мислення, тому у вас я фашик!
-2

вово, ти б спочатку розібрався, чому саме ти так безпідставно приписуєш собі такі моральні чесноти та знання про світ і людину, яких у тебе нема й близько.
А про Распутіна я тобі нічим не докоряю. Тим більше, що для самих московитів він був досить типовим.
І цю роботу нашу із сестрою читали ДЕСЯТКИ людей. Дехто навіть писав на неї рецензії та примірявся видавати. Таких навіть на Політіко не менше десятка. І, до речі, ніхто тут більше не казав, щоб я свою новизну виклав привселюдно, як тобі заманеться.
І не чіпляюся я до тебе, а просто інколи мені тяжко терпіти такий досконалий ідіотизм - ти ж його активно пропагуєш для інших.
Взагалі, коли ти мовчиш - то мені ніякий. А коли мучиш клаву свїми маразмами, то й вочевидь огидний.
Все ж як біолог, я тобі щиро раджу грамотнішати. Бо ти ще молодий і у нинішньому вигляді свідомо приносиш українцям багато зла. А коли б взявся за розум і хоч трохи пограмотнішав, то була б користь - і тобі, і твоїм рідним, і навить решті суспільства.
vova stasyuk   14:55
+1

Пан Клецман! Це точно ви пишете, бо в мене сумніви? Ви ні разу не згадали про "укрпридурків" та "ліберало-самодурів". Хто тут вас на politiko підтримує? Добре! Ну дали ви комусь там особисто прочитати, а якщо вас попросять дві сотні прочитати, ви оце кожному особисто будете скидати? Де логіка? Чому ви не можете для всіх оприлюднити цю працю? І як можна писати рецензію на наукову роботу, якщо вона не доступна для читання і не перевірена на плагіат. Я в Академії кілька своїх наукових робіт на плагіат мусив перевіряти. А ваша праця ні до якого наукового інституту не прив'язана, щоб на його сайті можна було за посиланням прочитати. Про яку тут можна науковість "чернетки" або "ящикової роботи" говорити?

Пане Клецман! Я ще так сильно не вдарився своєю німецькою довбешкою, щоб повірити, що без технологічного прогресу і ресурсів можна покращити економічний добробут країни (судячи з ваших "огризків" на блозі, наповнених "ліберально-самодурною теорією"). Кожний німець послухавши вашу ахінею, сказав би що це маразм!!! Вас для дослідження, треба відправити на острова Океанії, щоб ви серед місцевих аборигенів впроваджували свою новизну. Бо їм якраз і треба покращити свій добробут без ресурсів і будь-якого прогресу. Але це вам вдасться, хіба що тоді, якщо вони вас несхом'ячать, бо там і досі є такі, що знають на смак "людятину"!
-2

вово, біда твоя в тому, що ти НЕКРИТИЧНО ВІРИШ, та ще й поганим людям. Бо у науці, особливо у складних ситуаціях, ВІРА - ЦЕ ЗЛО!
Тільки докази правоти думки! Хоч би які вони були неприйнятні з тих чи інших міркувань.
Все інше - БРЕХНЯ, хай навіть і з найблагороднішими намірами.
Тому я й пропоную тобі хоч спробувати якраз у цьому розібратися.
vova stasyuk   20:32
+1

Пане Клецман! Ну ви ж вірите, що без ресурсів і технологічного прогресу, зможете все ж таки покращити добробут "укрів"!
-2

вово, я взагалі прикладною економікою не цікавлюся, бо я НЕ ЕКОНОМІСТ.
А ти мені нахабно ліпиш якісь свої фантазії.
Зрештою, я писав лише про системи обліку та оплати праці. Та й те лише як порівняння ринкової оплати та радянської.
До того ж, тебе механістично заклинило на ресурсах, котрі в суспільстві ринковому і антиринковому мають РІЗНИЙ зміст, а, отже, - і різну економічну віддачу.
Зрештою, порівняй ресурси Нідерландів та Бангладеш. Вони в азіатів навіть набагато кращі. Але Нідерланди збудували собі суспільство РИНКОВЕ, а Бангладеш сидить і чекає від моря погоди. Тому в одних хоч менше населення і ресурсів, як це бовтається у твоїх мізках. Зате їхніх ПРОДУКТИВНИХ знань та вмінь у багато разів більше, ніж у населення Бангладеш. Тому й надої такі різні.
На жаль, твоє механістичне мислення всюди носиться з арифметикою, коли у суспільних процесах панує алгебра. Тому вкотре тобі раджу: візьмися за діамат та політекономію.
Бо інакше ти навіть сам не можеш втямити, що і чому ти так тупо, але при цьому дуже радісно верзеш.
І ще спробуй втямити, вово, що у справжніх науковців та дослідників принципово нема ТУПОЇ ВІРИ як поняття взагалі, як це панує у носіїв мислення тваринного. У нас на цьому місці є ЙМОВІРНОСТІ та конкретні способи їхнього визначення.
vova stasyuk   22:33
+1

Пан Клецман! Всі економічні системи грунтуються на активі, що собою представляють ресурси. Ніякі папірці, фінансові операції, паперові гроші не матимуть свого високого статусу без природніх ресурсів, які дають можливість жити людям. Ви думаєте, що всі війни на планеті просто так? Ні! Вони за ресурси: воду, кисень, біопаливо, родючу землю. Технологічний прогрес це винаходи, іновації, які покращують наше життя, і на яких хтось (хто створив) може заробити гроші, щоб в першу задовольнити свої природні потреби в їжі, воді та в інших! Як не крути, всі ми працюємо, боремся за: воду, їжу та кисень! Під киснем розуміється перенаселення планети, а природних ресурсів на всіх не вистачить у подальшому розмноженні.

Нідерланди в колоніальну епоху, здобули природні ресурси в Латинській Америці, Африці та Азії. Продаючи їх вони сколотили золотий запас, а нині їхні фірми у колишніх колоніях за копійки купляють там сировину, і там же її перероблюють.

Ваша новизна не створить вам ні їжи, ні води, ні кисню, а тому не покращить життя нікому! Але ви типу вважаєте, що навпаки, вона вирішить всі насущні проблеми людства. А от теорія "війни за ресурси" для виживання підтверджує, що сировина всьому голова!
-2

вово, ну чому тобі так СВІДОМО ХОЧЕТЬСЯ ЗАЛИШАТИСЯ ПРИДУРКОМ?
Ну які ще ресурси потрібні для нормального життя Росії чи Північній Кореї?
Чи чому це сингапурці не розбігаються по світах, а живуть в такій тісноті та ще й не найгірше?
Чи яких ще треба твоїх ідіотських ресурсів в Африці та Латинській Америці тощо?
І, нашешті, чому ти так відверто і привселюдно брешеш, брешеш і брешеш?
Невже за цей примітив тобі щедро платять?
vova stasyuk   16:18
+1

Пан Клецман! Це напевно ви придурок або свідок Єгови! Ресурси - це засіб для існування! Чи ви придумали "рідину життя", яка повністю замінить людям їжу і воду? Латинська Америка, щоб ви знали, а саме у Венесуелі самий найбільший запас нафти на планеті! А тепер задайте своїм новаторським мозгам, чого США туди пхають свій ніс і намагаються туди принести демократію? Сінгапур, це місто-держава була створена, як економічна вільна зона, як Гібралтар та Панама (де зазвичай реєструються фірми зі всього світу, щоб менше платити податків). Африка? Ті так звані люди, толком навіть не знають, що таке ресурси. Їх влаштовує їхній первісно-общинний лад, хай у якому і залишаються! Проте в ПАР є найбільші поклади золота та алмазів. Тому СРСР у свій час, там спонсорувало місцеві комуністичні терористичні організації. Підготовку бойовиків проводили в Анголі. Питання! Чого туди пхав свій ніс СРСР??? Це ви пан Клецман виставляєте себе придурком, який не розуміє своїм новаторським мозком, що всі провідні країни світу ведуть боротьбу за ресурси! Можливо ви свідок Єгови, який вірить у духовне???
-2

вово, не відповідай сам собі на поставлені собою ж дурнуваті питання.
А дай просту та однозначну відповідь на таке: що ще потрібно РФ для нормального життя, що вони так безперервно грабують всіх дурніших?
Однак від цього живуть все одно не найкраще. То чого ж ти не просвітиш їх своєю геніальністю?
vova stasyuk   01:04
+1

Є одна проблема! Яку вирівши, Кацапстан стане справді наддержавою! І це juden! Так як, ви пан Клецман сіоніст, то маєте знати, що комунізм створив єврей та рабин - Карл Маркс! З більшовицькою революцією до влади прийшли ті ж єврейські комуністи, як листопадом 1918 року у Німеччині. Тому євреї у Росії керують, а рабів "русских", вони роблять покірними завдяки водярі та бояришніку, або іншими парфумерними засобами. А до 1917 року, та з часів Івана Грозного, Росія зазнала німецького впливу. Правляча династія Романових (російське у них тільки було прізвище) була династією Дагмар-Дармштадські! Тобто вони були німцями, яких тоді в Російській імперії було безліч. І звісно вони принесли у немиту, відсталу та ліниву Расєю - прогрес та інтелектуалізм. Про це я описував у своїй статті - "Німецька Росія". До речі, у Волинській губернії до 1914 року проживало понад 200 тисяч етнічних німців, які стали етносом під назвою - Волинські німці! І до речі я відношуся до цього етносу, бо мої предки пересилилися з Баварії на Волинь, через нестачу родючої землі і в пошуках нового безкрайного життєвого простору, ще в 60-х роках 19 століття. Проте з приходом до влади Леніна, моя родня втратила у Затонську маєток. Тому як казав дід, "більшовики-недолюди", керовані євреями, які сіяли тільки грабіж і голод!
+1

Клецман хворий на голову
vova stasyuk   09:08
0

Щось це його не видно! Може справді, через гугл транслейт переводить свою "новизну" на англійську і буде її впарювати тому "клієнту", якщо вже не почав!
+1
Nice Post, Thank You Author!!!
Please contact the Dating Customer helpline.
https://activedatinghelp.com/how-to-resolve-plenty-of-fish-cant-login-issue/
-2

Чоловіче, із цим до супервови, бо я англійської не розумію, на жаль.
vova stasyuk   01:14
+1

Пан Клецман! Ну що ви це робите? Людина зі США вам написала, що ви гарні пости пишите та подякувала! Також попросила ваші контакти, щоб з вами зв'язатися та купити у вас вашу працю, тобто "укрновизну". Навіть силку залишила для вас, щоб ви зайшли на неї, а там на сайті дали свої контакти, щоб американці купляли у вас новизну та ще більш просвітлялися. Може це взагалі у вас перший та останній клієнт, який хоче придбати новизну, а ви так не гарно поводитеся! Ая-яй! Пан Клецман негайно напишіть цій людині, а то втратите єдиного клієнта!
+2

вово, я справді не знаю англійської. І якщо цей чоловік справді звертається до мене, то без нормального перекладача у нас нічого не вийде.
Є варіант швидкий - довіритися тобі для початку.
Але ти мені вже стільки набрехав всього, що я зараз боюся вірити навіть твоєму "Доброго дня".
vova stasyuk   22:28
+1

Зараз не доречно зволікати! Напишіть цій людині, в поміч гугл транслейт, хоча б запропонуйте співпрацю! Якщо людина насмілилася написати, то що вам втрачати!? Можливо про вашу новизну дізнаються за межами України, а не тільки в якихось там Крижополях та Кобилях! Вперед за "укрноваторство" пан Клецман! Тільки вперед!
Леусенко - єврей!
vova stasyuk   09:22
0

Це ж скільки йому платять, що він так активно агітує за пороха? Я думав, що такі люди у його віці, вже не займаються такою агітацією. Та й його мало хто знає, щоб йому платити за агітку. Але чому тут дивуватися, щоб єврей не заробляв гроші на пустому місці, да такого бути не може! От єврей Леусенко, статтями на два абзаци, де типу показуються негативні його емоції до іншого єврея - ЗЕ, так легко заробляє гроші, як політична хво.да!Але щось він трохи не продвинутий єврей! Бо міг вранці агітувати за єврея Пороха, в обід за єврея ЗЕ, а ввечері за єврея Ігора Валерійовича. Але питання в тому, куди дивляться адміни? Бо цей сайт перетворився на "порохоботіко юа"!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі