Хмара міток


Свіжі записи

Свіжі коментарі

Понеділок
23:19
06.12.21
Витаю молодьож!
А ви пане Василь єврей. І ви пане Василь - "московський пропагандон", бо агітуєте за Вальцмана, який підтримував торгівельні відносини з Росією, а паралельно п.здів з екранів, що треба воювати. Порошенко зрадив українських солдатів, кажучи, що воюйте і боріться, робив із себе патріота та укрнаціоналіста, а сам з Путіним вів переговори і продовжував торгівлю. Це тільки дегенерат тут не побачить обману і зради, або жид. А Василь у нас жид!

Понеділок
21:14
06.12.21
Анатомія побутового москалізму
Elena Kolomyychenko
Elena Kolomyychenko
2 years ago
Про НКВД конечно жесть :))) нам сейчас смешно, но не дай бог вернуться тем временам.

10


от соси
от соси
2 years ago
А вы от туда и не выходили.просто мировозрение было на другую тему повернута,сейчас все на ваше русское уничтожение.

4


Иван Иванов
Иван Иванов
1 year ago
Да лучше в те времена чем сейчас ....с либерастной мразью

2


swampfox1wot
swampfox1wot
1 year ago
Иван Иванов Потерпи, недолго уже осталось. Скоро уже тебя в крепостные определят, чтобы понадёжнее от либерастов охранять.Дмитрий Быковский
Дмитрий Быковский
1 year ago (edited)
Да-да, 1930-1945 гг. страшные были времена, когда еврейские ОПГ делили власть над миром и Россией и уничтожали самые лучшие народы белой расы - немцев и славян.

2


АВДСГ
АВДСГ
1 year ago
Дай Бог.АВДСГ
АВДСГ
1 year ago
@Иван Иванов не стоит, бедным НКВД придется без выходных пахать.....АВДСГ
АВДСГ
1 year ago
@swampfox1wot дай БогИван Иванов
Иван Иванов
1 year ago
@АВДСГ ну хоть кто то пахать будет на благо РоссииАВДСГ
АВДСГ
1 year ago
@Иван Иванов будет, будет.Иван Иванов
Иван Иванов
1 year ago
@АВДСГ будет будет ....и шО?Ivita Channel
Ivita Channel
1 year ago
не вернемся)ниче не жесть

Понеділок
18:44
06.12.21
КАК ЭНГЕЛЬС ПРЕДСКАЗАЛ ПОРАЖЕНИЕ РОСИИИ В КРЫМСКОЙ ВОЙНЕ. Лекция историка Александра Палия
коротше,московіти угробили більше людей на маршах до місця битви ніж в самому бою

Понеділок
18:19
06.12.21
Витаю молодьож!
Московська зграя "Слуга нароту" робить все по-совєцькі, бо в неї ж "нові обличчя" - ОП напханий лише ригами. ОП – філія Кремля, тому і мавпує методи Кремля.

Понеділок
16:10
06.12.21

Понеділок
14:46
06.12.21
Слово "просто" стало самым опасным
Я знав, що рано чи пізно він таки стане членом партії "Батьківщина".

Понеділок
11:34
06.12.21
Слово "просто" стало самым опасным
Зараз Порошенко повністю діє в інтересах грабіжницького зовнішнього управління - він зрадник і колаборант.

Понеділок
07:54
06.12.21
Витаю молодьож!
Для поширення московитських вигадок, виконавці повинні мати вигляд впевнений і тупий. На чому базується московський міт про єврейство Порошенка? На впевненому виразі обличчя Вови. Що навчило Вову так впевнено брехати? Досвід поколінь. Століття життя в інородному середовищі, спочатку в Іспанії, потім в Німеччині, потім в українському селі, змушувало його предків постійно брехати - це було умовою виживання. Ще одна вовинв брехня, про комплекси Бандери щодо євреїв. Він якось спокійно перебував в одній організації з Левом Ребетом. А про здорове ставлення націоналіста до євреїв, ане такого, яке нам нав'язує московський пропагандон Стасюк читаємо:
Робили по 50 - 70 різних проектів, що потребувало великої кількості робітників. Але в нас був один такий єврей, який робив усе дуже скоро. Йому навіть не треба було рисувати, бо мав набиту руку на вивісках. Той єврей був дуже страшний на вигляд - високий, худий, чорний - і працював у задній кімнаті.

Раз приходить до нас Шепарович і каже до Романа (Шухевича), що хоче подивитися, як виглядає його замовлення. Роман говорить: "Маємо вже частину готову, решта буде готова на термін. Ми вам привеземо". "Але я хочу подивитися, як то робиться", - каже Шепарович.

Іде до єврея до тої кімнати. Роман дивиться на мене: що то буде, як Шепарович його побачить! Входимо. Він оглядає вивіски, а потім обернувся до того страшного єврея: "То що, у вас тут єврей працює?"

Роман ще не встиг відповісти, а єврей обертається до Шепаровича і каже по-українськи: "Я називаюся Левко Берлін, я є Мойшейового визнання. Але я родився в Україні і вважаю себе за українця!"

Обернувся і далі малює. Шепарович подивився на нас, вийшов з кімнати і говорить: "Але дістав я лекцію з патріотизму!"

Неділя
23:19
05.12.21
Витаю молодьож!
Ай, вей! На Дерибасовській Давід з х.й вей!

Неділя
21:46
05.12.21
Витаю молодьож!
"Політіческіє взгляди" у нього криві. Типу він "укр.націоналіст", навіть фотки викидував з маршу в честь Дивізії СС Галичина, але все ж таки за жидів агітує, пороха підтримує. А Бандера ж не заповідав євреям служити. Але Антоняк символ теперішнього львівського націоналіста - не цураємося підняти стяг СС Галичини, не цураємося покласти квіти біля пам'ятника Бандери, і не цураємося за жидів голосувати. Типу нацист, і типу бандерівець, і типу толєраст-підараст (порох за сучасні демократичні цінності). І ще кажуть кацапи, що на Україні "фашисти-бандеровци". Але дивлячись на таких львівських "укрнаціоналістів" як Антоняк, хочеться залишити, лише кінець "овци".

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.